Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus

vizionplustv
VizionPlusTV

VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 1. Llazar Ndini

  Llazar NdiniΠριν 3 ημέρες

  Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂

 2. User User

  User UserΠριν 6 ημέρες

  Hahaha... rritja e uljes së pagës

 3. Alba Duraj

  Alba DurajΠριν 6 ημέρες

  Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.

 4. Corleone King

  Corleone KingΠριν 7 ημέρες

  Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari

 5. Majnora Veseli

  Majnora VeseliΠριν 7 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

 6. Perandim Parisi

  Perandim ParisiΠριν 8 ημέρες

  Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

 7. Shqiponja Mema

  Shqiponja MemaΠριν 10 ημέρες

  Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,

 8. Shqiponja Mema

  Shqiponja MemaΠριν 10 ημέρες

  Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,

 9. kliton Zdr

  kliton ZdrΠριν 11 ημέρες

  Bini montanen dhe nontellen mbrapa

 10. Andrea Vito

  Andrea VitoΠριν 12 ημέρες

  O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti

 11. Artin Arti

  Artin ArtiΠριν 12 ημέρες

  15 minutat e para vetem POLITIK...

 12. Χρηστος la

  Χρηστος laΠριν 12 ημέρες

  Haha haha. ....

 13. ff. criminal

  ff. criminalΠριν 12 ημέρες

  Klanifornia love humor me super

 14. Kozma O1

  Kozma O1Πριν 12 ημέρες

  Ni

 15. Blerina Deda

  Blerina DedaΠριν 12 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 16. Sonila Sila

  Sonila SilaΠριν 13 ημέρες

  Po kete Fotinine per c'fare e keni?

 17. raldi mujsaku

  raldi mujsakuΠριν 13 ημέρες

  Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim

 18. Hasan Hasan

  Hasan HasanΠριν 13 ημέρες

  OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU

 19. Hasan Hasan

  Hasan HasanΠριν 13 ημέρες

  PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR

 20. alb etero

  alb eteroΠριν 13 ημέρες

  Kjo Bolja eshte fantasike!

 21. Voci prej Dibre

  Voci prej DibreΠριν 13 ημέρες

  29:20 😂😂😂

 22. Voci prej Dibre

  Voci prej DibreΠριν 13 ημέρες

  Hahaha kapja Mir o tahip haha

 23. Heidi Sharpe

  Heidi SharpeΠριν 13 ημέρες

  O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag

 24. Artan Xhafa

  Artan XhafaΠριν 13 ημέρες

  O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall

 25. Maria Relis

  Maria RelisΠριν 13 ημέρες

  😅🤣🤣

 26. Edison Nothorius

  Edison NothoriusΠριν 13 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️

 27. bosi bosi

  bosi bosiΠριν 13 ημέρες

  Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,

 28. standart vertikal

  standart vertikalΠριν 13 ημέρες

  o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...

 29. Emiljana Kola

  Emiljana KolaΠριν 13 ημέρες

  Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert

 30. nikos nikolakis

  nikos nikolakisΠριν 13 ημέρες

  O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀

 31. keni krasniqi

  keni krasniqiΠριν 13 ημέρες

  A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,

 32. Rexha Gashi

  Rexha GashiΠριν 13 ημέρες

  Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.

 33. Afrim Imeri

  Afrim ImeriΠριν 13 ημέρες

  Tkeqen e bananes si e hakan!

 34. ladi jata

  ladi jataΠριν 11 ημέρες

  😂😂😂😂😂

 35. zax plays

  zax playsΠριν 13 ημέρες

  Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan