Klajdi Haruni - Jetë

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by- Flori Mumajesi
Video by - Alexander & Imagine Films
Production by - Threedots

Σχόλια

 1. Gentjan Hysa

  Gentjan HysaΠριν ημέρα

  Bravo klajdi haruni 👌

 2. Teuta Mullalli

  Teuta MullalliΠριν ημέρα

  😯

 3. INa

  INaΠριν ημέρα

  Klajdiiiiiiiii 😍😍😍😍😍

 4. Besjana Thaqi

  Besjana ThaqiΠριν 2 ημέρες

  A t’Jep nona n’Katun bee🤣❤️🤩

 5. Durres Durres

  Durres DurresΠριν 2 ημέρες

  Kto konge dashnie te sotme osht si puna e te vdekurit me i thone cohu nga vorri dhe filloje jeten prape nga femijeria. Rrespekte:Shijaksi_Momluk.

 6. Durres Durres

  Durres DurresΠριν 2 ημέρες

  😎😎😎😎

 7. Hazir Abazi

  Hazir AbaziΠριν 2 ημέρες

  bukur

 8. bilisha coli

  bilisha coliΠριν ημέρα

  Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

 9. FLLET

  FLLETΠριν 2 ημέρες

  Flori Pa jete Lyrics shijojeni ne faqen time ..

 10. bilisha coli

  bilisha coliΠριν ημέρα

  Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

 11. Daniele Gjoci

  Daniele GjociΠριν 2 ημέρες

  ✋✋😭😭😭💔💔💔💔

 12. Hajrije Osmani

  Hajrije OsmaniΠριν 3 ημέρες

  Traurige musik echte 💜💋

 13. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 2 ημέρες

  Shum keng e bukur suksese klajdi

 14. Ajsela Nela

  Ajsela NelaΠριν 3 ημέρες

  Ah ti je yll 🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 15. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 2 ημέρες

  Super video grgo.info/binteo/x41nen6NmYp3qak.html

 16. Ίνα Τοτάι

  Ίνα ΤοτάιΠριν 3 ημέρες

  bravo klajdi

 17. bilisha coli

  bilisha coliΠριν 2 ημέρες

  Te lumt❤️❤️

 18. ceerw buty

  ceerw butyΠριν 3 ημέρες

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

 19. gtoss chddy

  gtoss chddyΠριν 2 ημέρες

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 20. Liljana Harka

  Liljana HarkaΠριν 4 ημέρες

  O zot sa bukur!!!

 21. huttio srreu

  huttio srreuΠριν 3 ημέρες

  Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

 22. Luljeta Zeqiraj

  Luljeta ZeqirajΠριν 4 ημέρες

  ❤❤❤❤❤👍

 23. gtoss chddy

  gtoss chddyΠριν 2 ημέρες

  nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

 24. Samsung Apps

  Samsung AppsΠριν 5 ημέρες

  Super ♥️♥️👑

 25. ceerw buty

  ceerw butyΠριν 3 ημέρες

  Sa bukur 💖

 26. Edvina Celiku

  Edvina CelikuΠριν 5 ημέρες

  ❤👌

 27. huttio srreu

  huttio srreuΠριν 3 ημέρες

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 28. dueeh nyyu

  dueeh nyyuΠριν 5 ημέρες

  Cunat e paskan kapur keq me baladat😂😂 Apo dale sa te vi vera se pastaj do degjojme ndonje kenge jo-damarprerese

 29. gtoss chddy

  gtoss chddyΠριν 6 ημέρες

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

 30. roouit patan

  roouit patanΠριν 4 ημέρες

  Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 31. vinasu maaj

  vinasu maajΠριν 6 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 32. dueeh nyyu

  dueeh nyyuΠριν 5 ημέρες

  ❤️Congrats Albania❤️

 33. Dorina Fejzolli

  Dorina FejzolliΠριν 6 ημέρες

  Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

 34. dueeh nyyu

  dueeh nyyuΠριν 5 ημέρες

  ❤️Congrats Albania❤️

 35. Zefkiser Krasniqi

  Zefkiser KrasniqiΠριν 7 ημέρες

  Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

 36. gtoss chddy

  gtoss chddyΠριν 6 ημέρες

  lol

 37. Lume Aliu

  Lume AliuΠριν 7 ημέρες

  😍👍👌

 38. vinasu maaj

  vinasu maajΠριν 6 ημέρες

  lol

 39. Helena Melko

  Helena MelkoΠριν 8 ημέρες

  Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

 40. seeriu ciihy

  seeriu ciihyΠριν 6 ημέρες

  lol

 41. Ledi Muhameti

  Ledi MuhametiΠριν 8 ημέρες

  Super video grgo.info/binteo/x41nen6NmYp3qak.html

 42. dueeh nyyu

  dueeh nyyuΠριν 5 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 43. Zani Hysa

  Zani HysaΠριν 8 ημέρες

  Shum keng e bukur suksese klajdi

 44. foopyu nooui

  foopyu noouiΠριν 7 ημέρες

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 45. llapushniku Drenica

  llapushniku DrenicaΠριν 9 ημέρες

  Te lumt❤️❤️

 46. yaliso gioouy

  yaliso gioouyΠριν 8 ημέρες

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 47. ari ari

  ari ariΠριν 9 ημέρες

  nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

 48. yaliso gioouy

  yaliso gioouyΠριν 8 ημέρες

  🖤♥️

 49. Greta Myrteza

  Greta MyrtezaΠριν 9 ημέρες

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 50. roouit patan

  roouit patanΠριν 8 ημέρες

  🤗👏👏👏👏✍

 51. Mimoza Bodini

  Mimoza BodiniΠριν 9 ημέρες

  Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

 52. beedsj roiue

  beedsj roiueΠριν 9 ημέρες

  Super kenge like kush mendon keshtu

 53. Ermira Goskova

  Ermira GoskovaΠριν 10 ημέρες

  Sa bukur 💖

 54. Lule Berisha

  Lule BerishaΠριν 10 ημέρες

  Të lumt shum bukur 😍😘

 55. ALIDA Guzina

  ALIDA GuzinaΠριν 10 ημέρες

  Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

 56. Ana Jorgji

  Ana JorgjiΠριν 10 ημέρες

  Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 57. Omer Nesimi

  Omer NesimiΠριν 10 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 58. sotuur aeei

  sotuur aeeiΠριν 11 ημέρες

  ❤️Congrats Albania❤️

 59. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 10 ημέρες

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 60. Xxx360NoScoperxxX

  Xxx360NoScoperxxXΠριν 11 ημέρες

  lol

 61. huttio srreu

  huttio srreuΠριν 10 ημέρες

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 62. GuilleCC

  GuilleCCΠριν 11 ημέρες

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 63. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 10 ημέρες

  Bellissima 😍

 64. bssni touir

  bssni touirΠριν 11 ημέρες

  Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

 65. sotuur aeei

  sotuur aeeiΠριν 11 ημέρες

  Sa e bukur💚

 66. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire MenkshiΠριν 11 ημέρες

  🙏🙏🌟🌟

 67. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕΠριν 11 ημέρες

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 68. Lilli Mi

  Lilli MiΠριν 11 ημέρες

  🖤♥️

 69. bssni touir

  bssni touirΠριν 11 ημέρες

  Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 70. G3rtY TV

  G3rtY TVΠριν 12 ημέρες

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 71. Melina Eleonora

  Melina EleonoraΠριν 12 ημέρες

  🤗👏👏👏👏✍

 72. Milky Way Galaxy

  Milky Way GalaxyΠριν 12 ημέρες

  Super kenge like kush mendon keshtu

 73. Jo Ana

  Jo AnaΠριν 12 ημέρες

  Adhurim ne cdo fjale...🥰

 74. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 12 ημέρες

  Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

 75. Yeda C.

  Yeda C.Πριν 12 ημέρες

  Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 76. vbddfy euuyt

  vbddfy euuytΠριν 12 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 77. Αθηνα Κωτση

  Αθηνα ΚωτσηΠριν 12 ημέρες

  Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

 78. N. N.

  N. N.Πριν 12 ημέρες

  Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 79. Rudina Cmeri

  Rudina CmeriΠριν 12 ημέρες

  Ze shum te embel mahnites

 80. Mira Kani

  Mira KaniΠριν 12 ημέρες

  Bellissima 😍

 81. AL Entertainment

  AL EntertainmentΠριν 12 ημέρες

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 82. Stupid seagle

  Stupid seagleΠριν 12 ημέρες

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 83. Ori Ajdini

  Ori AjdiniΠριν 12 ημέρες

  Sa e bukur💚

 84. yaliso gioouy

  yaliso gioouyΠριν 12 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 85. Igballe Makiqi

  Igballe MakiqiΠριν 12 ημέρες

  Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

 86. LEXX TALIONIS

  LEXX TALIONISΠριν 12 ημέρες

  Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 87. Albana Sulejmani

  Albana SulejmaniΠριν 12 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍

 88. yaliso gioouy

  yaliso gioouyΠριν 12 ημέρες

  Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤

 89. seeriu ciihy

  seeriu ciihyΠριν 12 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 90. Armi Selimaj

  Armi SelimajΠριν 13 ημέρες

  Superrrrrrrrr.Kenge shpirti 😍😘😗😙😙😚💓💓