RTV KLAN
RTV KLAN
RTV KLAN

KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Koronavirusi prek edhe Greqine
1:40

Koronavirusi prek edhe Greqine

Πριν 22 ώρες

Moske, Rama kerkon njohjen e Kosoves
3:02
Ne prag te derbit te kryeqytetit
0:54
Kurti kerkon shkarkimin e Thacit
1:31
Burri vret gruan me leve hekuri
1:19
Lavrov: Nxisim dialogun Kosove-Serbi
6:37
Burri vret gruan me leve hekuri
0:43
Koronavirusi, 11 viktima ne Itali
1:53
Pse ndryshoi emri i koronavirusit
1:42
Masat higjienike per virusin
2:06

Masat higjienike per virusin

Πριν ημέρα

Shqiperia pa koronavirus
1:31

Shqiperia pa koronavirus

Πριν ημέρα

Holanda e prere per Shqiperine
1:49
25 tone mbetje drejt Shqiperise
0:47
Veriu i Italise nen karantine
2:00
Ora e Tokes, dedikuar klimes
0:54

Ora e Tokes, dedikuar klimes

Πριν ημέρα

Zbulohet superantibiotiku
1:11

Zbulohet superantibiotiku

Πριν ημέρα

Harvey Weinstein shpallet fajtor
1:35
Keshillat kunder koronavirusit
1:08
Σχόλια
 1. paolina Xhambazi

  paolina XhambaziΠριν 5 ώρες

  Niki nuk ben per ty o alban ajooooo iiii

 2. Mirela Gjini

  Mirela GjiniΠριν 5 ώρες

  Kjo kenge eshte e bukur shum sepse mesuesja ma kerkon per te lexua dhe do ta mesoj per mendesh jam ende e vogel e ndoshta zdi ti rreshtoj fjalet si kam deshir nje tuf me lule kam pergatit mesuese dashur per kete dite faleminderit

 3. Dato Simonishvili

  Dato SimonishviliΠριν 5 ώρες

  უმაგრესია

 4. Albana Luga

  Albana LugaΠριν 5 ώρες

  Po pjesen e sotme pse nuk e jep ne jutub

 5. Ana Anna

  Ana AnnaΠριν 5 ώρες

  😌

 6. br00klyn ny

  br00klyn nyΠριν 6 ώρες

  Albano Bogdo humoristi nr1 ne Shqiperi, je thjesht i papam 😂😂

 7. The Keto Weight Loss Secret

  The Keto Weight Loss SecretΠριν 6 ώρες

  Good video 👏....Keto is working for a lot of people arround the world 💪

 8. Leonard Roci Leonard

  Leonard Roci LeonardΠριν 6 ώρες

  Hahahhahaha hotelet e Belshit 😂😂😂😂ku ka hotel Belshi

 9. arjan prenga

  arjan prengaΠριν 6 ώρες

  politika na ka fut kollaren aq shum saqe na neveriten te gjith pa perjashtim. po ama kjo familja meta jam i bindur se nuk ka shqiptar qe nuk e urren ato mostra, perjashtim ato qe kane interes. shpresoj se do vije dita qe njerzit mos te dalin neper protesta nga thirrja e partive politike por per qmime te popullit si per dritat dhe qmim nafte dhe menyren e jeteses jo per parti politike.

 10. Blerina Gjoka

  Blerina GjokaΠριν 6 ώρες

  TURP kush esht kjo besa .......nuk i pelqeu emisjoni .......i prishem qetesine eee3eeeee

 11. Hybe Murrizi

  Hybe MurriziΠριν 6 ώρες

  Francii e qan kte lacjanin 🙈

 12. Andi G

  Andi GΠριν 6 ώρες

  Shoqja Besa, nuk ke faj moj cupe qe flet ne kete menyre se kur nuk u cuan prinderit e nxenesve ne proteste te hiqnin edhe ty nga puna edhe ata ndyresirat, zhigolone edhe ai artisti tjeter qe thote, cfare dini ju per mua, se e ka zene frike deri ne palce se sa do ti ngulet. Nje gje me bene shume pershtypje, te gjithe keta ndyresira, kane cupa veta, si ka mundesi qe nuk e filluan njehere nga vetje kete punen e seksit edhe ta shikoni sa do ju shijonte pastaj te merreshin me nxeneset. Megjithate tia leme kohes..

 13. Albion Meco

  Albion MecoΠριν 6 ώρες

  Like kush shef emisionin Vetem per byth dhe gjoks

 14. Baca Baci

  Baca BaciΠριν 6 ώρες

  Ksaje rinije simet vendi kerkune te fillu nga politika deri te roja i objecteve deri kure keshtu veq Zoti na ndimofte nga keto njerze te degjenrua mer shkoni ne hell krejt ata se bejne keto abuzime Zoti juthashte hakune se liria dhe drejtesi nuk ekzistone mefaleni per kete se pothem se nuk me takone mua te gjykoje asken

 15. diva samanta

  diva samantaΠριν 6 ώρες

  Samantaa❤❤

 16. Dion-Brawl Stars

  Dion-Brawl StarsΠριν 7 ώρες

  Pikasu!!😂😂

 17. Lali Sina

  Lali SinaΠριν 7 ώρες

  Çfarè po na shofin sytè e çfarè s po na dègjojn veshèt,ke frykè me çu kalamajt nè shkollè,jan bèrè mèsimdhènèsit kurva e kurvarè,ptuu ju shoftè boja farè e keqe ju vraftè zoti ishalla shkofshi nè ferr

 18. Moisi Guri

  Moisi GuriΠριν 7 ώρες

  Shkollat shqipe te Shqiperise se Shqipnise jane kthyer ne shtepi publike,ku shteti investon me te gjitha.

 19. Bjeshka Pashtrik

  Bjeshka PashtrikΠριν 7 ώρες

  Shyptart nuk kuptoin qeshte virusi

 20. anna mirela

  anna mirelaΠριν 7 ώρες

  Zoti e sheroft ket femi te vogel prinder mos u merzizni se zoti ben mrekulli mbase do qohet besoni tek zoti gjithqka do te kaloj

 21. Klevis Sabina Dion

  Klevis Sabina DionΠριν 7 ώρες

  Na renqethe o Nikolla 😲😲

 22. Arlis Arlis

  Arlis ArlisΠριν 7 ώρες

  Sa te mencur keto femije

 23. Xhemile BAHUSHI

  Xhemile BAHUSHIΠριν 7 ώρες

  Uf sa acaruse kjo shtriga eborbardhes ah ti do ta kepusish ate koken qe ben sikur i don ata femij kta fmij do ja han koken asaj halles se kshtu esht kur ben gropen tjetrit bie vet dhe kta te dy moter e vlla do vriten me njeri tjetrin nje dit

 24. Devadin Neziri

  Devadin NeziriΠριν 7 ώρες

  Ilir meta do boj pidhin e motres se vet

 25. Xhensila Dobra

  Xhensila DobraΠριν 7 ώρες

  sa posht keni ren plehra

 26. Toni Shehu

  Toni ShehuΠριν 7 ώρες

  Merrni pak msim ju muzikantat e tadhavas si boet muzika se na keni ca karin tadhava Gilave zjarr bataljoni skuptoet as i fjal

 27. jeta salijaj

  jeta salijajΠριν 7 ώρες

  Sedi pse i gjykoni gjdo her po kja asht e zonja e ka za un e adhuroj gjdo her e mos paragjykoni palidhje nese nuk ju pelqen spaku mos shkruni komente palidhje se asht marre bre ni njeri qe sju ban kurgja

 28. Muran Trupja

  Muran TrupjaΠριν 8 ώρες

  Shife cfare emri, ,Citaku

 29. BRUNO GJONAJ TV

  BRUNO GJONAJ TVΠριν 8 ώρες

  SUPER JENI

 30. Dorina Vokrri

  Dorina VokrriΠριν 8 ώρες

  zoti e sherofte ket fmi,bravo fizoterapistit per ndime qe i ufroi. zoti i udhezofte tgjitheve individet ne rrugen e hajrit qe behemi tgjithe umane ne tilla raste per ardhur ne ndime te tjerve me aq mudesi sa kemi..

 31. Dona Selaj

  Dona SelajΠριν 8 ώρες

  Sa i pa par je xhejson 👏👏

 32. Amy AD

  Amy ADΠριν 8 ώρες

  Do zoti behet me mire 😒por ne shpiperi me vjen keq po shendetesia eshte 0 . Do sugjeroja ta dergonit ne France ne azil qe ti bejne terapite edhe operacionet e duhura sepse ne Shqiperi nuk keni shprese me vjen keq 🥺🥺

 33. Christian Kongjini

  Christian KongjiniΠριν 8 ώρες

  Kjo nuk perfaqeson nje familje te mesme: per mesataren ekonomik shqipetar ajo eshte familje e pasur. Bile edhe neper sitcom amerikane shpesh ajo qe perfaqesohet eshte "familja IDEALE", por sigurisht fakuleti ekonomik shqipetar eshte ndryshe nga ai amerikan. Gjithsesi me leket qe mund te marri nje biznesmen si Berti e ben kete serialin te mundshem

 34. BRUNO GJONAJ TV

  BRUNO GJONAJ TVΠριν 8 ώρες

  SUPER JENI

 35. Blerina mazari

  Blerina mazariΠριν 8 ώρες

  Tja shkulesh Ata floket me at kapele kushedi cfar I duket vetja

 36. Bardhi Zhuri

  Bardhi ZhuriΠριν 8 ώρες

  Ky mentori e paska shite menderen 🤣🤣🤣🤣

 37. BRUNO GJONAJ TV

  BRUNO GJONAJ TVΠριν 8 ώρες

  grgo.info/binteo/1IePq2Wps56NzKE.html SUPER JENI

 38. Fl4mes On iPad

  Fl4mes On iPadΠριν 8 ώρες

  Faleminderit per muziken copyright

 39. Ardit Barca

  Ardit BarcaΠριν 8 ώρες

  Legjend fare 😂🤣 seen seeen ... do shihemi 😂🤣

 40. BRUNO GJONAJ TV

  BRUNO GJONAJ TVΠριν 8 ώρες

  grgo.info/binteo/1IePq2Wps56NzKE.html

 41. Haxhi Plasja

  Haxhi PlasjaΠριν 8 ώρες

  Meta ka mekate te shumta ku pseudo patriot eshte vetem nje xhepist i madhe bashke me te tjeret.☻

 42. Danni Dannii

  Danni DanniiΠριν 8 ώρες

  O dashuriii ..xhesion❤❤😙😙😍😍😍💋

 43. Juliana Gazheli

  Juliana GazheliΠριν 8 ώρες

  Urruxherruxherruxhaituxhai

 44. Anna Tena

  Anna TenaΠριν 8 ώρες

  I la fëmijët me fiksime! Këtu të fusin në burg për një sharje, imagjino shpullat e kësaj psikopates!!

 45. Bes Bau

  Bes BauΠριν 8 ώρες

  SAIMIR DHE GENTIAN, JU LUTEM VETEM VAZHDONI KSHTU.. ZOTI JU BEKOFT DHE JU FLM SHUM NGA ZEMRA

 46. jo nida

  jo nidaΠριν 9 ώρες

  ..shif sa bukur esht vesh kjo ...si burr 😂😂😂😂

 47. adriatik Arra

  adriatik ArraΠριν 9 ώρες

  Te shkerdhej ropt ty blendi Me ate emisin degjenerat Qe ben me keta degjenerata

 48. Bes Bau

  Bes BauΠριν 9 ώρες

  BESA SHAHINI??? NGA DREQIN NA ERDHI KJO SHTRIGE E KEQE.. IK SHKO NE KOSOVE KU E KI VENDIN.. TURP PER TY "MINISTRE"

 49. Eva Hoxholli

  Eva HoxholliΠριν 9 ώρες

  Sa te bukur aktoret

 50. Bes Bau

  Bes BauΠριν 9 ώρες

  JU LUMTE PER PUNEN QE BENI.. TE KISHTE NDODHUR KJO HISTORI NE GJERMANI KU UN JAM LINDUR, DOT JA KISHIN PRE K.... KTY MASKARAIT AGRONIT.. TURP I MADH..

 51. Gerti Shyti

  Gerti ShytiΠριν 9 ώρες

  ik moj idjote mbylle moj gojen mbylle se na shashtrise idjote gomareshe

 52. MisterTracks

  MisterTracksΠριν 9 ώρες

  awesome video

 53. Jam Ilire

  Jam IlireΠριν 9 ώρες

  👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱

 54. DHIMITRI JANI

  DHIMITRI JANIΠριν 9 ώρες

  Ca i ke ber floket kshu moj se le nam kush te stiloi kjo Marina

 55. Xhevrie Hoxha

  Xhevrie HoxhaΠριν 9 ώρες

  Zoti i vraft te 5 vajzat po timoj hall shtrige nuk je all po kriminele je bashk me at Qamilen ishalla ju ndodh ke fmijet tuaj dhe kurr mos ti gjeni ta kuptoni at nene Bukurien se ja keni djeg zemrem moj idjote

 56. Ela Hysa

  Ela HysaΠριν 9 ώρες

  Po ca polic ne shipri esht per te ardhur keq sa mir qe kemi ikur nga aty. Stafi juaj me i mir vazhdoni keshtu komplimente

 57. Rushan Melani

  Rushan MelaniΠριν 10 ώρες

  E kam dashnoren me te re se ty...pedofil esapi..

 58. Ela Hysa

  Ela HysaΠριν 10 ώρες

  Turp ca ministre esht ajo e ka fain Samiri me Stafin e ke fain ti moj .... turp cfar kazani thot ajo esht kazani

 59. Luan Veliu

  Luan VeliuΠριν 10 ώρες

  E ka marre ferra uraten keta te vegjelit nuk jua varin.Po ta ngreni steken cfar ndoll? (Ngeci karkaleci)haaaa

 60. Eli Aldi

  Eli AldiΠριν 10 ώρες

  Ket ministren duhet me perdhunue dhe me e dite a reagon pisha

 61. Alketa Shehu

  Alketa ShehuΠριν 10 ώρες

  Gati tuuuuuuuuuu ju thot halla budallijaa Ik moj idjote kur te behesh ti mami te uroj te behesh si zonja flutura dhe ti obab budall ma shpifet 🤮

 62. Eli Aldi

  Eli AldiΠριν 10 ώρες

  Keta jan mesuesit shqiptare qe ke frike me e dergue femijet ne shkoll zot runa 🙏🙏

 63. Aleksander Faria

  Aleksander FariaΠριν 11 ώρες

  Jetoj ne austri ne wien dhe ketu kufi me italin esht . Po ketu ne wien nuk po shikoj njeri me maska .dhe ska as nje panik Ne shqiperi se kuptoj pse ebejn kaq panik .

 64. Alketa Shehu

  Alketa ShehuΠριν 11 ώρες

  Bravooo👏👏VELlA si ju rrall gjen Bravoo..Sa per anen tjeter turpppppp tju vi qe u flasin femijve keq per mamin e tyre ,sa keq me vjen qe ne 2020 ka akoma mentalitete te kesaj forme

 65. Kosova Kosova

  Kosova KosovaΠριν 11 ώρες

  Nese je i pasur ka me te mbyt mafia, nese je i varfur ka me te mbyt qeveria ne KS e SHQ

 66. Bledar Beqiri

  Bledar BeqiriΠριν 11 ώρες

  Uuuuuaaaaaa po si ta beri dora moj marinaaa😂😂😂😂😂😂

 67. enshuldigon danke

  enshuldigon dankeΠριν 11 ώρες

  Pupupupu keta duan varur ne mes te shkolles e ti len varur pupupu mire ja bente Enveri qe i futte turturat se keta qen i meritojne torturat me te keaia yyyyyy dofta ja u nxjerin atje ne burg ja u bejn te 99 o qena o muta o plera oooooo zot na ruaj 🙏😈😈😈😈

 68. Pirat Toni

  Pirat ToniΠριν 11 ώρες

  🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ klodiii moj klodiii 😅😅

 69. Ferdinand Shqiptari

  Ferdinand ShqiptariΠριν 11 ώρες

  MIRELA JE E MRREKULLUESHME NICE LADY.

 70. Xhesika Kurti

  Xhesika KurtiΠριν 11 ώρες

  🤣🤣🤣🤣😂hahahahahahaha o zot pz 😂😂😂

 71. Enver Limani

  Enver LimaniΠριν 11 ώρες

  O locken ta noget hagji boba mo su merzit se kalon ku problem ethe seksi est normal ne ket koh...

 72. Xhesika Kurti

  Xhesika KurtiΠριν 11 ώρες

  Hahahah allah sa gallat 😂😂

 73. Dritan Logu

  Dritan LoguΠριν 11 ώρες

  /(r1v flyby

 74. SLIME Channel

  SLIME ChannelΠριν 11 ώρες

  Shtati pyll e mendja fyll 😂😂😂

 75. Xhesilda Zaimi

  Xhesilda ZaimiΠριν 11 ώρες

  Ju lutem ktheni apartamentin 2xl mos imitoni, por jini vetvetja

 76. angela shemuni

  angela shemuniΠριν 11 ώρες

  besa ska per ta cuar fmin e vet ne shkollat e shqiperis por jasht shtetit me siguri gith kto politikan edhe ca mutin jan gith fmit i kan jasht shtetit me taksat qe pagujm shqiptaret han e pin e bredh e vishet me DG edhe Armani ... me vjen keq qe nk ngrihemi ta pushtojm kte vend edhe ms te rrehemi me nji 50 mileksh qe marim edhe ulim koken edhe mbyllim gojen .. shqiperia pret nga ne rinia edhe jo nga moshen e madhe ... edhe iher qe u ngrit rinia u rrejt me 50ce .. por harrojn qe ajo 50cja maron shpejt... mesa kuptoj jeni rehat prandaj nk bn asgja... jo dhunes ndaj grave jo dhunes ndaj femijeve jo ndaj dhunes kafsheve jo ndaj abuzim seskuale jo jo jo jo githandej 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

 77. julia77681

  julia77681Πριν 11 ώρες

  Omg flokt tha nese llogariten pjes te trupit 🙄🙄🙄🙄🙄infermiere koka kan oh Zot po te ulta jan🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 78. Hazbi Qinami

  Hazbi QinamiΠριν 12 ώρες

  Nikolli bravo zemer .

 79. Luljeta Gruda

  Luljeta GrudaΠριν 12 ώρες

  Mi vergonio da albanese ascoltare e guardare un comportamento del genere. Queste persone vano messo in prigione immediato e butare la chiave. Sono individui pericolosi che usano il loro potere. Quell profesore schifoso li taglierei tutto a quell scifoso di merda se avesi tocato mia figlia tu e tutta la tua famiglia saresti bruciato vivo. Fecia albanese non meriti la luce del sole

 80. ardian

  ardianΠριν 12 ώρες

  Bravo STOPI qe i jep ze muhabetit per ta denoncuar e denuar kete fenomen . Beses ndoshta si rruhet fare per kete problem te madh te arsimit Shqiptar sepse nje cope militante eshte , i intereson noshta vetem poltroni i ministres .

 81. kela mikaela

  kela mikaelaΠριν 12 ώρες

  Ca monstre kjo kunata beqare e shtazinuar . Haha si e shikon drejtuesja e emisionit me bisht te syrit me inat . Ca lloj monstre o zot na ruaj .

 82. Gris Elda

  Gris EldaΠριν 12 ώρες

  Olsi super prz 😂😂

 83. andonis sako

  andonis sakoΠριν 12 ώρες

  Besa shahini.... Ik vet moj bije para se te heqi kryeministri...

 84. Hazbi Qinami

  Hazbi QinamiΠριν 12 ώρες

  Femijet gjeja me shtrenjte ne bote bravo jeni gjeni .

 85. Robert Bogdani

  Robert BogdaniΠριν 12 ώρες

  Ti me ate telefon ne dore djegesht veten moj kucke jeni bere kudo stane me kurva

 86. Hazbi Qinami

  Hazbi QinamiΠριν 12 ώρες

  Deoni engjell zemer shpirt marshalla ..

 87. Freelive Ordie

  Freelive OrdieΠριν 12 ώρες

  Çfar lloj ministreje!! Kjo qënka Pro abuzimeve seksuale në fillore, 9 vjeçare dhe gjymnaz. Kjo si ministre duhet që të zhduket nga ai post.

 88. S Myzeqari

  S MyzeqariΠριν 12 ώρες

  Vari te sheshi si ata të Libofshës e leri të tunden në erë

 89. ari ari

  ari ariΠριν 12 ώρες

  0:30 Kaloi Sala lakuriq me gjethe 🍁dushku.

 90. Cucina Albanese

  Cucina AlbaneseΠριν 12 ώρες

  DEMOKRACIA....DUHET KOMUNIZMI JO DEMOKRACIA

 91. erjon skenderi

  erjon skenderiΠριν 12 ώρες

  O sa mir me qen shqiptar o heeeeee budallenj ordiner

 92. Baki Bako

  Baki BakoΠριν 12 ώρες

  Ishalla i bie per hise ndonje si ky tipi kasaj ministreshes tone ne familje, mandej shohim se si do reagoje kjo snobja. E quan veten edhe femer.

 93. Maria Bucka

  Maria BuckaΠριν 12 ώρες

  Mortja ! Mortja thoj E vertete jeta eshte e bukur Pór kete botě e prishin njerezit 'njerezit Jane kthyer ne kafshe turp turp !!Ka shume gjera tě bukura pere tě diskutuar mě nxenesit o kafshe jo seksi mesuesi eshte prinder i dyte ! Njerez fallco bure pa karakter!!!

 94. Hb 66

  Hb 66Πριν 12 ώρες

  besa shahinit sma ha a do me shajn njerzit a do me gjykojn po asaj i vdek gjith rraca fmi prind ca tket

 95. Muharrem Tonuzi

  Muharrem TonuziΠριν 13 ώρες

  Ministrja te jape dorheqen se nuk eshte per kete pune??? Sot jo neser se eshte vone !

 96. Lajdi Kreshpaj

  Lajdi KreshpajΠριν 13 ώρες

  Irma dhe Eranda ❤❤❤

 97. bledi dhima

  bledi dhimaΠριν 13 ώρες

  hahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahaahhahahahahahhahahahahahahhahaahahhahahahaaaa.......LOL me lot po qesh , oreee TA LEGALIZOJM PEDOFILIZMIN SI PUNA E SYNETLLIKUT , KUSH DO TE HEQI "VIRGJERIN" TE VEJ TE PEDOFILI TA HEQI QE NE VEGJELI SI VEN TE DOKTORI BILES QE TE PERET LAFSHEN TE BEN SYNET ahhahahahahahahahahahahahhahahaaaaaaaa.......e kam seriozisht ......

 98. Florenc Delaj

  Florenc DelajΠριν 13 ώρες

  Super komerc me maskat , nxitoni të fitoni sa më shum,

 99. Ff Rr

  Ff RrΠριν 13 ώρες

  Laraska kundra sorrave

 100. Marsela Hasani

  Marsela HasaniΠριν 13 ώρες

  Ee mosh e rrjedhur,,,Ke felliqur familje,miq,koleg,nxenes..Turp Turp