Vizion Plus TV
Vizion Plus TV
Vizion Plus TV

VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio - Televizive, i cili konsiston në krijimin e një rrjeti me një shtrirje në të gjithë vendin si nëpërmjet mbulimit direkt të territorit të Republikës së Shqipërisë përmes frekuencave digjitale ashtu edhe nëpërmjet mbështetjes me median rajonale me shpërndarje, nëpërmjet valëve si dhe kabllore. Vizion Plus ka ushtruar aktivitetin e tij i liçensuar si Televizionit Satelitor Kombëtar, ku më pas në kuadrin e digjitalizimit, me vendim të AMA-s, datë 26 Dhjetor 2016, Vizion Plus merr liçensën si Televizion Kombëtar Privat Digjital Tokësor.

Σχόλια
 1. Virjon Ramaj

  Virjon RamajΠριν 6 ώρες

  Agron llaka ka cemendur ka ikur be cendim

 2. VALENTINA PRiFTI

  VALENTINA PRiFTIΠριν 6 ώρες

  Gjasme greve ?!

 3. riccardo carnevali

  riccardo carnevaliΠριν 6 ώρες

  Eshte nje aktor profesinist i madh.Kam 20 vjet ne Italia dhe kur kam pasur mundesi ta shoh nepermjet internetit e shikoj me shume kenaqesi.❤

 4. Vaso Vaso

  Vaso VasoΠριν 6 ώρες

  Edi rama i la ca vite bene lek dhe tani ua merr

 5. Edison Nothorius

  Edison NothoriusΠριν 6 ώρες

  Jane.meshyer si minje 😂😂😂😂👌❤️🎉🎉🔔🔔🔔🇦🇱🇦🇱🇦🇱⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️⚖️😈⚖️⚖️

 6. Boni Jeva

  Boni JevaΠριν 7 ώρες

  Vdekshi te gjith me cjep e me desh.hahahahahahaha sa kam qesh

 7. Remi Hajzeraj

  Remi HajzerajΠριν 7 ώρες

  Në Shqiptaret si shoqeri kena ik për lesh, kena degjeneruar skaj masë NO comment 😡

 8. Yoshi

  YoshiΠριν 7 ώρες

  bravo o burr shteti

 9. Mira

  MiraΠριν 7 ώρες

  Ska ligj jo gjyna gruja

 10. Enkeleda Bali

  Enkeleda BaliΠριν 7 ώρες

  🤔😒🤔

 11. Paviola Hoxhaj

  Paviola HoxhajΠριν 7 ώρες

  Keta jan debila, more jan kafsh a cfare si vrasin grat keshtu

 12. may may

  may mayΠριν 7 ώρες

  Duhet vendosur ligji me vdekje patjeter

 13. Sidorela Lleshaj

  Sidorela LleshajΠριν 8 ώρες

  I madh je Agron na shkrive se qeshuri

 14. Geraldina Çerashi

  Geraldina ÇerashiΠριν 8 ώρες

  Sdi ca te shkruash me... ca njerezish... a kur se vendosin ligjin me vdekje ne Shqiperi e te zene mend njehere e mire. Ngushellime

 15. MEGI SINANDEMI

  MEGI SINANDEMIΠριν 8 ώρες

  E vrafte zoti ate kriminel ,, t denohen me burgim te perjetshem keta kriminela ,, po nk ka shtet ne kete vend ,, i denojn me 5 vite dhe i leshojn prap ,, jo ti vrasin n sy t popullit qe te kuptojn te tjt ca ben shteti po nk ben ky shtet i shuar ,, Ngushellime vajzave ,,

 16. Moza Kita

  Moza KitaΠριν 8 ώρες

  e tmerrshme o zot ca po behet keshstu me gjithe keto vrasje.. si nuk i vjen keq se i do ndihen femijet ....gjynah e shkreta vajze

 17. Alban fier

  Alban fierΠριν 8 ώρες

  Ta vdekt i vogli fisit me gjith zemer po ta them se po na pini gjakun dit pas dite

 18. Alban fier

  Alban fierΠριν 8 ώρες

  Po ik ooo te qifsha ropt oo te qifsha cupen ktu ndodhin vdekje sikur ne asnje vend botes nuk.ndoth ti na ben show yttt te vdekshin farefis oo gruaqir

 19. Emilia Emi

  Emilia EmiΠριν 8 ώρες

  Ikni ore ore ca rrini aty merni rruget e kurbetit si kan ber te gjithu mesuat ju i mirnit leket pa u djersitur uzina uzina

 20. Ro Li

  Ro LiΠριν 8 ώρες

  Ky gazetari ne rruge vec gazetar nuk eshte. O gono, nuk Ka mbet shqipria, qe ti japesh mende ti.

 21. truth

  truthΠριν 8 ώρες

  E tmerrshme,mjere ato vajza,zoti ua lehtesofte dhimbjen!

 22. Lili Karfia

  Lili KarfiaΠριν 8 ώρες

  Sa e urrej kete femer o zot, transformim total me botoxe 🤮🤮👎👎

 23. Edison Nothorius

  Edison NothoriusΠριν 8 ώρες

  Keshtu bejne ne shqiperi sa e forte 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌⭐❤️

 24. Bekim Hamza

  Bekim HamzaΠριν 9 ώρες

  Sa njerëz të keqij o zot ky duket nga fytyra si ësht,,,po si munden keta te jetoin të lir,

 25. Alfred Haxhija

  Alfred HaxhijaΠριν 9 ώρες

  O baca Gon a e ke noj her diten pa te qeshur Te kam zili paq gaz gjith jeten

 26. edua Shqiperin

  edua ShqiperinΠριν 9 ώρες

  Kushe e degjone kete legen

 27. Isufi Fetahi

  Isufi FetahiΠριν 9 ώρες

  Mose e feliqe emisijonin me kete qen tradhtaer verase mashtruese tinxake e tegjithate te keqijate i ka Qeni serbise..🐕🐕🐕🐕. USA .🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 28. Edison Nothorius

  Edison NothoriusΠριν 9 ώρες

  Cfare future te trembe sa gjuna 😪😪😪😪❣️❣️❣️⚖️⚖️⚖️⚖️🔔🔔🔔🔔 si engjelle

 29. Moza Kita

  Moza KitaΠριν 9 ώρες

  aman po e gjetet ate rripeni te gjalle...si e ka pas burre kjo e shkreta ate ariun...

 30. eduart Cezma

  eduart CezmaΠριν 9 ώρες

  😹😹😹😹👏👏👏👏

 31. gandia playa

  gandia playaΠριν 9 ώρες

  Qija robt sa leket I kane vjedh qeveritaret ka 30 vjet,dhe nga 44 deri ne 92 pasuria e shqiptareve u be bunkere dhe armatime per te mbrojtur pushtetin e ti diktatori ne kurriz te popullit pa buk pa vesh e pa mbath.

 32. Rita Set

  Rita SetΠριν 9 ώρες

  Suleman ibrahim symbyli

 33. Nertil Zekthi

  Nertil ZekthiΠριν 10 ώρες

  Shumir

 34. Marenglen Hoxha

  Marenglen HoxhaΠριν 10 ώρες

  Futni nji koqe plumbi te vij ne vete kokqypi

 35. Eva Rriska

  Eva RriskaΠριν 10 ώρες

  Jahahahahhaha

 36. Tixhe Mezini

  Tixhe MeziniΠριν 10 ώρες

  Virgjeresha jamm 👍

 37. ffh edd

  ffh eddΠριν 10 ώρες

  Zyshe ti nmosh me babin tim dil perjasht zyshe ke kafja mke mu

 38. ffh edd

  ffh eddΠριν 10 ώρες

  👨zyshe ti mu nmosh me babin tim😂😂😂😂

 39. Skerdi Karaj

  Skerdi KarajΠριν 11 ώρες

  🤣🤣🤣

 40. Kleja Kasa

  Kleja KasaΠριν 11 ώρες

  Kushtrim qenka mbyllur vim neser me falni çfar ore hapet dyqani se Dona me vjedh ni çik

 41. Braun Guru

  Braun GuruΠριν 12 ώρες

  Super

 42. Adonella Crocioni

  Adonella CrocioniΠριν 12 ώρες

  228

 43. Braun Guru

  Braun GuruΠριν 12 ώρες

  Super

 44. Adonella Crocioni

  Adonella CrocioniΠριν 12 ώρες

  Commenti Commenti

 45. Vaso Vaso

  Vaso VasoΠριν 12 ώρες

  Emissions me shkerdhat skam pare

 46. freedom

  freedomΠριν 12 ώρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 6:45 ooo me lot me lot kom qesht, i madh je Jeffry!!

 47. Dhdh Xnnxndnd

  Dhdh XnnxndndΠριν 13 ώρες

  Pse nuk e fusni ne polici o pisa.eshte shembull

 48. Ridvan Bukhatir

  Ridvan BukhatirΠριν 13 ώρες

  Ky qenka Pop i popave

 49. SkandWood

  SkandWoodΠριν 14 ώρες

  Po ju me ça u morët?

 50. Luan Bisha

  Luan BishaΠριν 14 ώρες

  Me dy mars do mbahet mend ne jet te jeteve ""beslidja e vrasesve hajduteve e shum te keqia te tjera kunder popullit fukara"" dhe ne te njejten koh fundin e tyre me ne krye kete mut ......... I hidhen hekurat qenit qe po ngateron dynjane me dy mars feste popullore per ikjen nga skena te opozites me antikombetare qe ka par ruzulli ...........🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👎👎👎👎👎👎👎👎

 51. Ndue Ndreca

  Ndue NdrecaΠριν 15 ώρες

  Ok mjeket kane termometruar pasagjeret, gjuhen shqipe kur duan ta mesojne keta shefat e doganave

 52. Ala Xhei

  Ala XheiΠριν 18 ώρες

  Ju vajza bravoooo Te Madhe , per shkollen dhe per gjithcka qe keni haritur , Po per sa I perket lekve , mos flisni kot , se vertet mere leke Po ashtu dhe prish Shume , flisni me Kemb ne toke

 53. Onufri onufri

  Onufri onufriΠριν 18 ώρες

  veni breket tani se maska lesht ka

 54. Izet Morinaj

  Izet MorinajΠριν 20 ώρες

  Te mdhej jeni 🤣🤣🤣

 55. Lore Xibra

  Lore XibraΠριν 20 ώρες

  Zoti Agron edhe ne televizionin shqiptar duhet tia nisin abetares nga fillimi

 56. Arian Mucollari

  Arian MucollariΠριν 21 ώρα

  Po keta kurvat bejne humor apo reklama per birre mo

 57. Nikolin Ademaj

  Nikolin AdemajΠριν 21 ώρα

  Boun vacation

 58. Shpetim Muci

  Shpetim MuciΠριν 22 ώρες

  Trepça është eshte e Kosovës vetëm me vjen keq edhe për luginën e Preshevës të ishim bashkë me shqiperine

 59. gilbert kasnija

  gilbert kasnijaΠριν 22 ώρες

  kesaj here ekipi I alpazarit katunar kaloi kufinjte e shqiperise😜🤪.. u deshen 30vjet me taku vellezerit e vet ne Tuz krahine e Shkodres djepi kultures humorit muzikes shqiptare... cfare ironie shtet leshi

 60. Artur Shehaj

  Artur ShehajΠριν 22 ώρες

  Ee po ishte ai xhaxhi tjeter ai demokracia i ka keto o Gone te na rroje demokracia

 61. Hamdi Shartari

  Hamdi ShartariΠριν 22 ώρες

  A ben te postoni debatet pa muzike jau qifsha robet me muzike e qka keni, Ti qifsha qka kie nshtepi edhe mysafiret ti qifsha ti qe e ke postue

 62. Theo Wolf

  Theo WolfΠριν 22 ώρες

  Si ato Maska i perdor 10 ne dite kushtojn 3 euro

 63. Zulqufli Iljazi

  Zulqufli IljaziΠριν 23 ώρες

  Dosa mediume në Shqipëri me padurim e presin Kina-virusin.

 64. Natasha Stefa

  Natasha StefaΠριν 23 ώρες

  KY NUK ESHTE HUMOR ESHTE SKANDAL

 65. Roze Dell

  Roze DellΠριν 23 ώρες

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 66. Roze Dell

  Roze DellΠριν 23 ώρες

  O Zote si jane katandisure njerzite???? Kemi 28 Vjete qe Jemi larguare dhe e dashurine shkronjate tona 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 67. Ardian Zhonga

  Ardian ZhongaΠριν 23 ώρες

  Meta thirrje shqiptareve : Ne daten 2 Mars te mblidhen te gjithe shqiptaret dhe te vijne te me qijne Moniken.

 68. apollon jason

  apollon jasonΠριν 23 ώρες

  AQ PASTER E FLET SHQIPEN AUA AUUAUUAUAAU BRAVO BRAVO.

 69. No pain No glory

  No pain No gloryΠριν ημέρα

  Gono I modh je pz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣puthja Xhezos (Jefry)🤣🤣🤣🤣

 70. No pain No glory

  No pain No gloryΠριν ημέρα

  O Gono mediat si ato kurvat e perdala ça t’boj populli

 71. Artur Ahmeti

  Artur AhmetiΠριν ημέρα

  Si nuk duhet te putheni. 🤣🤣🤣🤣🤣

 72. paolo3319

  paolo3319Πριν ημέρα

  Nuk thuhet ne shqip shkronja kapitale po shkronja shtypit

 73. N Agduw

  N AgduwΠριν ημέρα

  Sa i madh je agron ku ja gjete xhevos u shkriva😘

 74. Turi Selmani

  Turi SelmaniΠριν ημέρα

  Do te shpetoje by...e vet ky plere

 75. Anila Gjika

  Anila GjikaΠριν ημέρα

  hahaha

 76. edilson xhyliu

  edilson xhyliuΠριν ημέρα

  o shtet vari karin po jeni t gjith hashashxhinj

 77. Zhuljeta Hoxha

  Zhuljeta HoxhaΠριν ημέρα

  Hahaaaa

 78. ilo cenaj

  ilo cenajΠριν ημέρα

  Bravo shqiperia

 79. Arben Celaj

  Arben CelajΠριν ημέρα

  THE best

 80. Zhuljeta Hoxha

  Zhuljeta HoxhaΠριν ημέρα

  Po pra na kane shpetu Facebook e Instagram,nuk dime as te komunikojme perballe...i sheh rinine ne kafe tane neper telefona e nuk flasin fare,nuk e di pse dalin bashkr,eshte per te ardhur keq..

 81. Anila Gjika

  Anila GjikaΠριν ημέρα

  hahaha

 82. NIKOLETA NIKI

  NIKOLETA NIKIΠριν ημέρα

  Qeshni pak o ju te indinjumit e gjuhs veriore. Quhet humor. Un veriore jam e ky numer bashk me te tjeret e ktij qifti me bajn me dek tuj qesh.

 83. Ari Gjoni

  Ari GjoniΠριν ημέρα

  Po per suratin tent te ngrihemi o hajdut i shqipris

 84. N Agduw

  N AgduwΠριν ημέρα

  Te shkelqyer te dy sidomos agroni i paarritshem bravo nuk humbet ky humor🤩

 85. Zhuljeta Hoxha

  Zhuljeta HoxhaΠριν ημέρα

  Hahaaaa,ska ku te kafshon qeni..

 86. NIKOLETA NIKI

  NIKOLETA NIKIΠριν ημέρα

  Me pelqejn shume ky zingjir numrash

 87. YLLI

  YLLIΠριν ημέρα

  Los angelos***😅

 88. Zhuljeta Hoxha

  Zhuljeta HoxhaΠριν ημέρα

  Ta nxin jeten nje grua e tille.... hahaaahaaa...e ben fiks rolin e gruas Agroni...

 89. thjesht gango

  thjesht gangoΠριν ημέρα

  Ky esht njesh fare Vetem nga menyra sesi flet te fikson

 90. Vjollca Ramaj

  Vjollca RamajΠριν ημέρα

  po plot moo shiqir shiqir oooo i mrekullueshem Agron ll.

 91. Papi papu

  Papi papuΠριν ημέρα

  Po ma dhe ta palloj nje here vajzen po qe do dal. Familje e degjeneruar.

 92. Elda Kodra

  Elda KodraΠριν ημέρα

  2020

 93. Braun Guru

  Braun GuruΠριν ημέρα

  Super

 94. Braun Guru

  Braun GuruΠριν ημέρα

  Super

 95. XHAXHI XXXL

  XHAXHI XXXLΠριν ημέρα

  te tillë jemi ne per shtrenjtimin e artikujve, shfrytëzojm kohen dhe rastet , kështu ua rrisim çmimet edhe kosovarëve kur vin per pushime tek ne.

 96. One Piece

  One PieceΠριν ημέρα

  Po pse mos te ngrihemi i gjithe populli dhe te qim ropt ty te parin qe vodhe floririn dhe te gjith politikanve shqiptar

 97. Shpetim Shabani

  Shpetim ShabaniΠριν ημέρα

  Me tolerancen e tij HahahHahahahaha 😂🤣😂🤣

 98. Sadete Kaja

  Sadete KajaΠριν ημέρα

  Agron llaka dhe Behar merja jane te pazevendesueshem. 😂😂😂😂😂

 99. Gjyzi Gjeta

  Gjyzi GjetaΠριν ημέρα

  Zoti mar mos ja prift vetem te afert jan moj zemer se te huajt nuk vin por dora e te mallit zot i vraft spo na len te jetojm ner shpijat tona ka nje zot o kriminela qe do ju gjykoj e sdo keni shpetim prej tij

 100. Gjyzi Gjeta

  Gjyzi GjetaΠριν ημέρα

  Po merruni me halleit qe e kan zan ket popull te vujtur dhe te shkaterruar por merreni me kto politikan te shpifur qe mendojn veq per karriget e tyre se mos i plas per popullin