FINEM
FINEM
FINEM

Kanali i vetëm zyrtar I FINEM. Ky kanal menaxhohet nga Fole Publishing. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë FINEM, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
Connect with FINEM:
Instagram ► instagram.com/itsfinem/
Twitter ► twitter.com/finemmusic
Snapchat ► Itsfinem1
Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ►www.smarturl.it/FolePublishing

© 2020 FINEM & FOLE PUBLISHING. All rights reserved

FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
2:34

FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)

Πριν 21 ημέρα

Σχόλια
 1. Deon Bushi

  Deon BushiΠριν 5 ώρες

  Kenge shume e bukur

 2. Malvina Rexha

  Malvina RexhaΠριν 6 ώρες

  Je me i miri Finem bravo ju lutem shume beijini like . Armel Rexha

 3. Edi Lyte

  Edi LyteΠριν 6 ώρες

  super 👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎵💃🏼👍🏻👍🏻👍🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 4. Oli Nera

  Oli NeraΠριν 9 ώρες

  Finem panama ❤❤

 5. File Carcani

  File CarcaniΠριν 12 ώρες

  Bish bravo👑💪😎

 6. My Shqipez

  My ShqipezΠριν 12 ώρες

  Ik mor vari kars

 7. Nardi Bicaku

  Nardi BicakuΠριν 13 ώρες

  Kot fare

 8. Ibo Rroni Gamingtv

  Ibo Rroni GamingtvΠριν 15 ώρες

  Ne jete e ka panama e shefim

 9. Xhystina Zabzuni

  Xhystina ZabzuniΠριν 16 ώρες

  Super

 10. Mari Gesa

  Mari GesaΠριν 23 ώρες

  Finem👑👑👑💪🏻💪🏻💪🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 11. Edmira Jaupi-Bilalaj

  Edmira Jaupi-BilalajΠριν 23 ώρες

  🔝🔝🔝🔝🔝🤜🤛

 12. Ersi Seli

  Ersi SeliΠριν ημέρα

  Shum mir FINEM kujt i pelqen kjo kenge ben like

 13. Lenci Andi

  Lenci AndiΠριν ημέρα

  Te bekoft zoti t dhe familjen

 14. Alexis OTR

  Alexis OTRΠριν ημέρα

  Kishim nje Ferro na doli fereoja i dyt

 15. purple butterfly

  purple butterflyΠριν ημέρα

  Kush eshte fanca e finemit like. 👇🏻

 16. Alren Mirel

  Alren MirelΠριν ημέρα

  Finem proi Finemi duhet te marr 10000000000000000 milion lek👑👑💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

 17. Rafael Metaj

  Rafael MetajΠριν ημέρα

  Finemi para Noizy te ha mutin

 18. Geri Kacupi

  Geri KacupiΠριν ημέρα

  Superrr

 19. Alketa Oruci

  Alketa OruciΠριν ημέρα

  j fjn njj rirnorbvgdhbhi. Djni

 20. ALB LEGEND FREE FIRE

  ALB LEGEND FREE FIREΠριν ημέρα

  Askush Shqiptarët:kush i bo like com zoti të bekoft ty dhe familjen tënde

 21. Ledion Arapi

  Ledion ArapiΠριν ημέρα

  Ky shikimet i ka blere

 22. Loris Pashaj

  Loris PashajΠριν ημέρα

  PANAMA

 23. GANG MODE

  GANG MODEΠριν ημέρα

  👿

 24. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Puthe fort nga une

 25. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Ma beri Karin drras direket

 26. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Pidhin e kishte shume te mire joteme

 27. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Ti je shume I vogel te merresh me otr

 28. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Mos harro ti besh te fala

 29. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Bej te fala

 30. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  U finem nenen tate e kam qi fort

 31. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Me mir ik fare na muzika se nuk je per muzik ti

 32. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  ÒTR mbretrit

 33. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  Do te shkerdhej ropt

 34. game free fire

  game free fireΠριν ημέρα

  O barbon o kur o kalama bythe ik qiu andej ropqir

 35. Egliano Halili

  Egliano HaliliΠριν ημέρα

  Sa like per finemin

 36. Lindi Lindi

  Lindi LindiΠριν ημέρα

  Ik o pall leshi

 37. Juljan Sherifi

  Juljan SherifiΠριν ημέρα

  O boso do nxjerresh mo keng??

 38. Franco Ikonomi

  Franco IkonomiΠριν 2 ημέρες

  kjo ishte vertet keng e bukur

 39. Erjon Gjika

  Erjon GjikaΠριν 2 ημέρες

  zjarr

 40. altin allkushi

  altin allkushiΠριν 2 ημέρες

  Uuuuuuuuuuuuuu 0:58 👋👋👋👋

 41. gamee tv

  gamee tvΠριν 2 ημέρες

  Ti qe ben like Te rujte zoti nga xhdo e keqe.🙏

 42. alma subashi

  alma subashiΠριν 2 ημέρες

  ai qo ibo like ti kam me i dhon 11 pro 9000000000000000euro

 43. Don tom

  Don tomΠριν 2 ημέρες

  1 subsc=1 bekim per shqiptarine/grgo.info/binteo/lmWCiJd_yqxpq6E.html

 44. Belul Cjapi

  Belul CjapiΠριν 2 ημέρες

  Ai qe ben like e bekoft zoti

 45. Albion Loku

  Albion LokuΠριν 2 ημέρες

  😅😂😁

 46. Erjon Metushi

  Erjon MetushiΠριν 2 ημέρες

  1.Finem 2 Finem 3 Finem 4 Finem 5 Finem 6 Finem 7 Finem 8 Finem 9 Finem 10 Finem 11 Finem 12 Finem 13 Finem 14 Finem 15 Finem 16 Finem 17 Finem 18 Finem 19 Finem 20 Finem 21 Finem 22 Finem 23 Finem 24 Finem 25 Finem 26 Finem 27 Finem 28 Finem 29 Finem 30 Finem 31 Finem 32 Finem 33 Finem 34 Finem 35 Finem 36 Finem 37 Finem 38 Finem 39 Finem 40 Finem 41 Finem 42 Finem 43 Finem 44 Finem 45 Finem 46 Finem 47 Finem 48 Finem 49 Finem 50 Finem 51 Finem 52 Finem 53 Finem 54 Finem 55 Finem 56 Finem 57 Finem 58 Finem 59 Finem 60 Finem 61 Finem 62 Finem 63 Finem 64 Finem 65 Finem 66 Finem 67 Finem 68 Finem 69 Finem 70 Finem 71 Finem 72 Finem 73 Finem 74 Finem 75 Finem 76 Finem 77 Finem 78 Finem 79 Finem 80 Finem 81 Finem 82 Finem 83 Finem 84 Finem 85 Finem 86 Finem 87 Finem 88 Finem 89 Finem 90 Finem 91 Finem 92 Finem 93 Finem 94 Finem 95 Finem 96 Finem 97 Finem 98 Finem 99 Finem 100 Finem Je me i madhi ne vend

 47. Elvan Hoxha

  Elvan HoxhaΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 100%Albanian

 48. ilirjan hamzaj

  ilirjan hamzajΠριν 3 ημέρες

  I love music

 49. Francesco Falco

  Francesco FalcoΠριν 3 ημέρες

  Je i papame! Pershendetje nga Roma 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱

 50. Endrit Fetahu

  Endrit FetahuΠριν 3 ημέρες

  Une kom benz amg

 51. ENSAR ALILI

  ENSAR ALILIΠριν 3 ημέρες

  💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

 52. ENSAR ALILI

  ENSAR ALILIΠριν 3 ημέρες

  ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

 53. Dimitris L.

  Dimitris L.Πριν 3 ημέρες

  Respect from 🇬🇷

 54. leda bushi

  leda bushiΠριν 3 ημέρες

  O fimen. Do. Malesh. Makinën. Love. Grisejdi

 55. leda bushi

  leda bushiΠριν 3 ημέρες

  JejwnkakowkKa

 56. Malbora Shparthi

  Malbora ShparthiΠριν 3 ημέρες

  Do vish ne Durrës me Ferrari

 57. Dorina Zelija

  Dorina ZelijaΠριν 3 ημέρες

  Bravooo je ylll

 58. Ermir Mustafa

  Ermir MustafaΠριν 3 ημέρες

  Ky videoklip duket i kopjtar nga stealth non stop 🤔🤔

 59. Albaniaskillz

  AlbaniaskillzΠριν 3 ημέρες

  [Mashalla]

 60. roksana xhaferasi

  roksana xhaferasiΠριν 3 ημέρες

  O finem

 61. Klodi Sarand

  Klodi SarandΠριν 3 ημέρες

  E finemi

 62. era tahiraj

  era tahirajΠριν 3 ημέρες

  Super🥰❤

 63. Γιωργοςl Μεξης

  Γιωργοςl ΜεξηςΠριν 3 ημέρες

  Mos vdeksh kurrë o finem dhe mbetsh rrepero më i mirë në botë

 64. Ledri Ibrushi

  Ledri IbrushiΠριν 3 ημέρες

  Fshatari me rroba n pishin😂

 65. Yuriri Garell

  Yuriri GarellΠριν 4 ημέρες

  Bravo o boss

 66. Veli Suma

  Veli SumaΠριν 4 ημέρες

  Kush e ka degju 10 her net ta beje like

 67. Niku Arapi

  Niku ArapiΠριν 4 ημέρες

  Un jam 1 fans i joti te kam dhe te makina kenget e tua dhe neser do qethem si ty

 68. Dimitris Taboularis

  Dimitris TaboularisΠριν 4 ημέρες

  😈😈🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 69. Renato Uku

  Renato UkuΠριν 4 ημέρες

  Ma i 🎁😘🥰😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Shqipëria e madhe finem je Nona

 70. MICHAIL939

  MICHAIL939Πριν 4 ημέρες

  Ωραίο είναι!

 71. FF ARTI

  FF ARTIΠριν 4 ημέρες

  0:57 😂🤣

 72. Argent official

  Argent officialΠριν 4 ημέρες

  Bro vaxhdo hit

 73. Ada addda

  Ada adddaΠριν 4 ημέρες

  Se unn jam nona 😅

 74. Vajdije Gjoni

  Vajdije GjoniΠριν 4 ημέρες

  Ik ore nuk matesh me noizin

 75. Anis Sali

  Anis SaliΠριν 4 ημέρες

  Finem

 76. Sabahate Mirina

  Sabahate MirinaΠριν 4 ημέρες

  Respect from Switzerland. Jam shqiptar po nuk die mir me shkru

 77. Kris Grillo

  Kris GrilloΠριν 4 ημέρες

  Lash macen me tgju kete kengen kur u ktheva ishte bere tiger

 78. emiliana kola

  emiliana kolaΠριν 4 ημέρες

  finem.KING

 79. Laura Isufi

  Laura IsufiΠριν 4 ημέρες

  Benzi. Njeshi

 80. Shniclla Kelmendi

  Shniclla KelmendiΠριν 4 ημέρες

  Ti kisha qi kent nzemr

 81. Shniclla Kelmendi

  Shniclla KelmendiΠριν 4 ημέρες

  Qa kari ki o shoq

 82. Morgens Morgens

  Morgens MorgensΠριν 4 ημέρες

  Bravo finem

 83. shipet vlogave

  shipet vlogaveΠριν 4 ημέρες

  Finem king

 84. Albulen Neziri

  Albulen NeziriΠριν 4 ημέρες

  😍

 85. shipet vlogave

  shipet vlogaveΠριν 4 ημέρες

  Shum bukur

 86. MrCjoba

  MrCjobaΠριν 4 ημέρες

  ❤🇦🇱🇽🇰🇭🇷❤

 87. Arjon Caco

  Arjon CacoΠριν 4 ημέρες

  Finemm✊✊✊✊✊✊

 88. Lola Marzogu

  Lola MarzoguΠριν 4 ημέρες

  Shko mor kar👎👎🖕🖕🖕🖕

 89. Αλεξης Κ.

  Αλεξης Κ.Πριν 5 ημέρες

  👊🏽🚘👊🏽

 90. EDITOZZI X

  EDITOZZI XΠριν 5 ημέρες

  Do mu ba si kastro mut xDDD

 91. Âłbáńíâ Ğémíńğ

  Âłbáńíâ ĞémíńğΠριν 5 ημέρες

  _________💩

 92. Bleona Niki

  Bleona NikiΠριν 5 ημέρες

  kush me ban subcribed me i forti bosi i finemit

 93. majlo king

  majlo kingΠριν 5 ημέρες

  So kar

 94. Damian D

  Damian DΠριν 5 ημέρες

  Super rep

 95. Damian D

  Damian DΠριν 5 ημέρες

  O bos

 96. Damian D

  Damian DΠριν 5 ημέρες

  Super konge

 97. Laura Laura

  Laura LauraΠριν 5 ημέρες

  Panama ❤️finem

 98. Safet yt

  Safet ytΠριν 5 ημέρες

  Finem baba

 99. robert suli

  robert suliΠριν 5 ημέρες

  Τέτοιοι ' τραγουδιστές ' δίνουν κακή εντύπωση για την χώρα μου .. ότι να ναι μπέσα ότι χειρότερο

 100. Indira mariniuc

  Indira mariniucΠριν 5 ημέρες

  🤩🤩