Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Kurti kërkon shkarkimin e Thaçit
2:04
Σχόλια
 1. Elvis Jeferson

  Elvis JefersonΠριν 3 ώρες

  A i ngjan dikujt manushi me sinan vllasaliu 😂

 2. FACIAL FEMINIZATION SURGERY -FACIALTEAM

  FACIAL FEMINIZATION SURGERY -FACIALTEAMΠριν 3 ώρες

  Çfar kan bo keto qe maskohen keshu ? Kan vra njeri ? Kan vjedh apo rrejt njeri ?. Sa turp 2020 dhe akoma si ne mesjet.

 3. Lek Toma

  Lek TomaΠριν 3 ώρες

  Italia do behet gati se po' ndollen gjurudhdi nga krimineli metà Basha sala Italia duhet te nderhyj me nje here se ka 50 mije italian ne shqyperi

 4. Lek Toma

  Lek TomaΠριν 3 ώρες

  Metà Ashte hera tret qe ben thirje per lufte tash cfare Duan qe nuk è Arrestoj hajduti e Arit shqyperis

 5. kujtim bytyçi

  kujtim bytyçiΠριν 3 ώρες

  Jan te pa shikushem kta programa me kta rrebel qe mos tju flet goja ju flet botha ktyre

 6. Lek Toma

  Lek TomaΠριν 3 ώρες

  Ti si gazetare je kembe e koke me meten se populli paqja nuk i Do ti ben pytje budallenjesh

 7. Julian Gjoka

  Julian GjokaΠριν 3 ώρες

  Nuk e kuptoj pse fiks fare e ka mare qesharake kte rast perderisa e ka intervistuar zoterin. Sherimet pobullore nga barnat jan me efikaset nga aty nis cdo gje se kuptoj pse direkt esht mare me tallje kjo interviste. Te pakten te provonit ta faktonit qe eshte genjeshter pastaj te talleshit

 8. Festim Kertusha

  Festim KertushaΠριν 3 ώρες

  Kujdes o Shqipni

 9. kujtim bytyçi

  kujtim bytyçiΠριν 3 ώρες

  Me nji anë thojn qe nuk e nderpresin ndersa ne gjdo 5 sekonda ja trullojn bothen

 10. Frenki Bogdani

  Frenki BogdaniΠριν 3 ώρες

  o dori je i madhi

 11. johny jon

  johny jonΠριν 3 ώρες

  Na e neverite mor drreq 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁hajdut burgaxhi

 12. live life

  live lifeΠριν 3 ώρες

  Ja shikoji TV tona kë ftojnë në studio për të dhënë këshilla dhe mendim Iva Aliko, hapu dheeeeeeeeee.

 13. Oni Mukaj

  Oni MukajΠριν 3 ώρες

  O zot te maresh inen qe e e njef nje fier 🤦🏼‍♀️

 14. Misin Gradinaj

  Misin GradinajΠριν 3 ώρες

  o qena njerzimi po ne kohen Envert grat kan pas perparsi ma shum se mashkuj e sod qka o ohora fmija femra ka pas proiritet o ju greko sllavo serbo maqedonas xhak prishur te pa qenit shqiptar aspak vavshi rrot sames

 15. Amra Mustafi

  Amra MustafiΠριν 3 ώρες

  Po mos u tallni. Se gjith barnat jan nga bimet

 16. Healthy kitchen

  Healthy kitchenΠριν 3 ώρες

  Nje popull pa fe eshte pa kultur

 17. Love Islam Elhamdulilah

  Love Islam ElhamdulilahΠριν 3 ώρες

  Kjo iva eshte e bere koke e kem sdi per cfar nuk eshte dakort

 18. Edo Zemra

  Edo ZemraΠριν 3 ώρες

  Deputet kushdo qofshin ,qejan vet largu nga Kuvendi,(quhet Dezertim nga detyra, Jan votu kan trathtu Votusit,) kto DP,nuk eshte dashte me ju dhan gjysem Page ,me qfar drejte kan mar vendim me pagu Gangstjera Vrases,Dhunus,Djegeje prona Shtetnore institucionesh,kerkush nuk i vuni para pergjegjsis,,kan dasht me djeg Parlamentin aty kan mar miljarda lek prej 30 vjet,ska ligje populli po' vuan per Buke Naftetar ballshe kan hi ne greve nuk i pagun shteti,Rugaqet e Parlamento paguhen me miljona,Kui merni Leket qe paguhen kto Qelbsina,dhe tash Kemb Shtremti dome dal me Bande bashk me Sikoniste , Normal me dt,2 ,Shkurt ne krye turmes Metes ne emer te Popullit Pranga ne Duart drejt per Kueka vendn ne Hage,DP,te largum nga Parlamenti mos te Pranohen ma ne PARLAMENT,(skeni Ligj falni korupsionet ndermjet jush,aty eshte Shteti sju kan lan Baballar tuaj melujt me ne POPUlliN))) te gjejn Pune kute dojen Jan vet Largu,leta hellin ne Publik qfar mendimi do jap Populli per DP te largum ,populli kame dhan voten per Largim DP, Opozites Jan plotsu ne Parlament, doni Enverin,👍👍

 19. ESC ESC

  ESC ESCΠριν 3 ώρες

  😘❤️❤️🇩🇪🙏🏿👍

 20. ernesto it

  ernesto itΠριν 3 ώρες

  Ca jan keto bythqima qe bojn unlike

 21. Zenun Rexhbeqaj

  Zenun RexhbeqajΠριν 3 ώρες

  E ke tregu pa ftyrsin tënde je ipa parashikushem o i gjat

 22. jehon bravo

  jehon bravoΠριν 3 ώρες

  U vrane shqiptaret u theren e hajer sbone

 23. ennio porja

  ennio porjaΠριν 3 ώρες

  Gjynah per ty moj Silvana ( nuk dukesh bukur 😐, nga Lindita ky koment) rrini natyrshem o njerez

 24. Flori Hoxha

  Flori HoxhaΠριν 3 ώρες

  po kur je detektive pse del me ftyre se ska kuptim.te shofin tgjithe :D

 25. Gzim Atipi

  Gzim AtipiΠριν 3 ώρες

  Spartak si të futën në burg, ardhtë dita wê edhe ri ti futish ne burg

 26. jehon bravo

  jehon bravoΠριν 3 ώρες

  Bota e jeton jeten bon lek ne vrasim njoni tjetrin dhe bojme lloqe e shkojme ke varrezat

 27. Moisi Guri

  Moisi GuriΠριν 3 ώρες

  Nuk duhet te keshe dyshime tek burri apo burri tek gruaia ,sepse jeta eshte individuale pavarsishte se bie dakorte te krijosh familje,gruja mbane nderin e burrit ku nuk e le te shkoi me te tjera ,nqs mungon feja e besimi ne zote ne ate familje seksi eshte kohte ,nje diçka pa vlere,femrat jane te ndryshme dhe tipike ,por zgjedhja e jetes ne menyren tuai del se jeni imoral ,seks behen robi me robin ne gjini te kundert ,por nuk mjafton se burri njeri eshte nuk prodhon ,prandai besohet zoti ,ku burri e mbane e gruaia bene sa mundet ,zgjedhja e jetes ne menyre te vetedijshme e te kuptushme me mendje do fe .

 28. Zenun Rexhbeqaj

  Zenun RexhbeqajΠριν 3 ώρες

  Ti je e keqja e madhe ekosoves ti si skriveni petlanac njeri me nivele te ulta te njerzit andaj rri para kive mos fut turinin qdo kund

 29. ELA HOXHA

  ELA HOXHAΠριν 3 ώρες

  Kunjat cfar kunjash 😂😂😂😂😂kush se kuptoj per ke e kishe moj jonida 🤫🤫Mos tregoni🤣🤣🤣

 30. Anton Meier

  Anton MeierΠριν 3 ώρες

  Ti je shpresa e shqiptarve albin

 31. Fatos Pula

  Fatos PulaΠριν 3 ώρες

  ZOTI KRYEMINSTER JU LUSE DHE APELOJ JO VETEM SHKARKIM PO EDHE BURG PER KETE QELBESIR ANTISHQIPTARE ,KY DHE KLIKA TIJE JANE ARMIKU ME I MADHE I POPULLIT,HAJNA,VRASESA,KRIMINEL.VETEM PARA ZOTI KRYEMINISTER POPULLI ESHTE PASE TEJE.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 32. Geraldina Çerashi

  Geraldina ÇerashiΠριν 3 ώρες

  O te keqen sa e mire kjo nena. Gjynah po na ndan emigrimi per se gjalli

 33. Nora N

  Nora NΠριν 3 ώρες

  Bravo ALBIN KURTI Hashimovicit mos ja fal sekondin hier fllqsiren.

 34. just forfun

  just forfunΠριν 3 ώρες

  mir jau kan ber ktyre se telefona varilesht shesin ,jau kan fut robve,per kta sme vjen keq fr dhe per ca dyqane tjera aty n21.

 35. flor. 06

  flor. 06Πριν 3 ώρες

  ksaj Historie duhet meju bo nje Film e jo Lazaratit

 36. Esi Musliu

  Esi MusliuΠριν 3 ώρες

  Na keni mbytur me pallavrat e juaja orator te fort

 37. Esi Musliu

  Esi MusliuΠριν 3 ώρες

  Hec more lesh se edhe yi rrot trapi je

 38. london London

  london LondonΠριν 3 ώρες

  Po pse se beni dhe bordello aty do keni me shum shikim

 39. Seleni Franko

  Seleni FrankoΠριν 3 ώρες

  Mbyllni kufijt ore

 40. lea lea

  lea leaΠριν 3 ώρες

  Me falni mbase kam mendime krejt te ndryshem nga sh persona te tjere por ne kte rast antoneta eshte e gabuar!nuk eshte e thene qe duke dale enoja 3 4 here me antoneten duhet te perputhen karakteret e tyre!mjafton vetem nje takim disa here qe te kuptish se me dike mvase ke disa te perbashketa!

 41. just forfun

  just forfunΠριν 3 ώρες

  ditmir hahahah

 42. Ec 81

  Ec 81Πριν 3 ώρες

  Bravo Marin""""mos ndalo,e verteta duhet te dale ne shesh......duhen publikuar dhe anglisht keto deshmi.....ta kuptojne te gjihthe ata qe mbulojne te verteten

 43. Esi Musliu

  Esi MusliuΠριν 3 ώρες

  👍👍👍👍👍🇦🇱

 44. Mirushe Arapi

  Mirushe ArapiΠριν 3 ώρες

  Nuk i takon Rames njohja e Kosoves .Rama ka vella lavrovin dhe vuçiçn duhet nje aleat me i denje dhe me i mençur te meret me njohjen e Kosoves Rama duhet te largoet nga posti qe ka (dorheqje Rama ik)

 45. Moisi Guri

  Moisi GuriΠριν 3 ώρες

  Burrat vrasin grate e grahte vrasin burrat ,burri eshte burre e gruja grua ,pa fe ku zote nuk besoni ngeleni shume poshte ne robe,shqip folsa me ide,familjes nuk i duhen idete.

 46. Tani Tani

  Tani TaniΠριν 4 ώρες

  Un cuditem si ka qen e martuar viktima me nje surrat kaq te shemtuar si puna e kti pellazgut. Ky qenka sikur ka jetuar gjith jeten ne shpell dhe porsa ka dal nga atje

 47. esat ftoji

  esat ftojiΠριν 4 ώρες

  o albin edhe ti nje mut si te tjeret je ...nje mut ju te kosoves nje mut ne te shiperise . politikane leshi nuk kerkojne te rregullojne shtetin por zihen mes veti

 48. Kilivili Vegas

  Kilivili VegasΠριν 4 ώρες

  .... se si shum bythjasht kan fillu tu dal ka shqipnija (per femrat bohrt llaf)

 49. 9mm kosovaa

  9mm kosovaaΠριν 4 ώρες

  ma mer radesi u mu merr mos mej lan rinin mos me dal jasht ose me te zhduknint qe sod kajn nana per familjart e tyr.po merr me do sene qe per mu jon tkota ose poena politik tu dit qysh mun shkarkon presidentin po fill e kem na shqiptar ker te hypum pushtet nja ni vit marrum yrsh shum e serbija kto sen po shfrytzon

 50. Mira Mira

  Mira MiraΠριν 4 ώρες

  Kalbeni ne burg ndyresiren

 51. Fredi Proga

  Fredi ProgaΠριν 4 ώρες

  Rispekte per zotin Kurti qe agjenti i rrezikshem serb thacovici te shkarkohet

 52. nsjznhs hsuznhz

  nsjznhs hsuznhzΠριν 4 ώρες

  Kafsh e ndyr .pleher

 53. erta middle

  erta middleΠριν 4 ώρες

  Nje familjar qe tradhton nuk ka falje

 54. hello people

  hello peopleΠριν 4 ώρες

  Mbyllni kufijte me italine mote

 55. Kloi kloi

  Kloi kloiΠριν 4 ώρες

  Perfundimisht Ina eshte nje nder njerezit me antipatik .

 56. Buq Duk

  Buq DukΠριν 4 ώρες

  Silva paske pas fat te behesh nuse Dibre respekt 😘

 57. CrAzY Gamer

  CrAzY GamerΠριν 4 ώρες

  oo renc o 19 vjet i ka

 58. erta middle

  erta middleΠριν 4 ώρες

  Me pelqen shum si flet ina

 59. fatmir sulollari

  fatmir sulollariΠριν 4 ώρες

  Po' pse po' vdesin pleqt e .( Bej alrm). Nga koronavirusi ?? Jeni ber ju medjat si qent e sgjebosur. . E beni mizen trra..

 60. Ljata Hajvazi

  Ljata HajvaziΠριν 4 ώρες

  Ti je mik i sllavëve e jo Berisha.Thaqi vet e ka than në samitin e Berlinit se UNË dhe VUÇIQI jemi djemë të mirë por ju ndërkombëtarët nuk po na lejoni të miremi vesh me SËRBIN,dmth THAQI e krahasoj veten me VUÇIQIN i cili ka ba krime në luftën e KOSOVËS!!! QUDI SHUM e MADHE.

 61. Edison Hoxha

  Edison HoxhaΠριν 4 ώρες

  Ja si funksjonon shteti keta tanet jan 150 vjet mbrapa

 62. Bashkimi Haxhiraj

  Bashkimi HaxhirajΠριν 4 ώρες

  Shqipëria kishte 1200 tanke ku ka tanke sot Kujan dhe ku van

 63. barumbadum

  barumbadumΠριν 4 ώρες

  Ramovich...urime.

 64. Leo Meli

  Leo MeliΠριν 4 ώρες

  Zemra kjo shfaqet pas 15 ditesh keshtu bo kujdes edhe ti ndoshta edhe ti je prekur

 65. Eyes Chico

  Eyes ChicoΠριν 4 ώρες

  O ta baft Zoti hallall gjinin e nanes o Albin

 66. Izet Morinaj

  Izet MorinajΠριν 4 ώρες

  Nuk ka nevoj ky me fol hiq per Kosovë

 67. Fabio Fabio

  Fabio FabioΠριν 4 ώρες

  Jonida me dukesh shume fallso.

 68. Moza bravo Shehu

  Moza bravo ShehuΠριν 4 ώρες

  Ky esht shteti qe i nxerr kriminelet pa bo denimin kjo esht drejtesija qe bon shteti kto jan gjykatat kto jan perkuroret e avokatet e ktij shteti qe esht zhytur deri ne gryk me krime te renda te kapet dhe te varet ti dali shpirti per sprapthi i la 3 fmijen ne 4 rrug 😢

 69. Fiorena Rebeshi

  Fiorena RebeshiΠριν 4 ώρες

  Injoranca e njeriut nuk ka funde 😡😡

 70. Bjabja100

  Bjabja100Πριν 4 ώρες

  Jam dakord me z. Ngjela dhe Çupi!!!

 71. SILVER LION

  SILVER LIONΠριν 4 ώρες

  Nje qyteti modern i duhet dhe nje teater modern jo me kjo karakatin e vjeter qe ne kohen e babaqemos

 72. Inva Dida

  Inva DidaΠριν 4 ώρες

  Bravo 😍😍😍

 73. Naim Hoxhaj

  Naim HoxhajΠριν 4 ώρες

  Po ca behet keshtu more vrasje dite per dite degjojme. Mortja qe si ha keta meshkuj te paskrupull

 74. gandia playa

  gandia playaΠριν 4 ώρες

  O tju kishte vra ty dhe ate qaf derrin tjeter mhill fuf kafshen qe as tabelen e shumzimit nuk e din do kishte bo pune persembarit dhe as destabilizim e as zdo e kish care kushe koken per hajdut e Injorant si puna jote o hajdut I qelbur.

 75. thanks P

  thanks PΠριν 4 ώρες

  God this is soo good obsessed

 76. MEGI SINANDEMI

  MEGI SINANDEMIΠριν 4 ώρες

  E vrafte zoti ate kriminel ,, t denohen me burgim te perjetshem keta kriminela ,, po nk ka shtet ne kete vend ,, i denojn me 5 vite dhe i leshojn prap ,, jo ti vrasin n sy t popullit qe te kuptojn te tjt ca ben shteti po nk ben ky shtet i shuar ,, Ngushellime vajzave ,,

 77. gandia playa

  gandia playaΠριν 4 ώρες

  Une kam ken thote fol shqip ore injorat hajdut

 78. Gjovalin Pepkola

  Gjovalin PepkolaΠριν 4 ώρες

  Nuk e lejuat te mbaroj asnji fjali pa i nderhy ne shpjegimin e saj.

 79. Anna M

  Anna MΠριν 4 ώρες

  BURRA QELBANIK BOTE MASKILISTE !! NDERGJEGJESOHUNI O QENER DHE MESONI TE RRESPEKTONI FEMREN SE JU SOLLI NE JETE O PLERA

 80. Anila M.

  Anila M.Πριν 4 ώρες

  Ka shume te drejte vajza. Nga i buron kjo siguri "experteve" tane!?.😘

 81. standart vertikal

  standart vertikalΠριν 4 ώρες

  heeeeee ju thyen hundet aktoret juve o hajduta qeveritare

 82. london London

  london LondonΠριν 4 ώρες

  Hahahaha sa tforta

 83. Maria Bucka

  Maria BuckaΠριν 4 ώρες

  Ishalla Zotit e gjejne! Amin!

 84. Maria Bucka

  Maria BuckaΠριν 4 ώρες

  ❤️

 85. Rere Rerere

  Rere RerereΠριν 4 ώρες

  Ua ku ka arritur media .....🐮🐮🐮🐮🐮

 86. Dritan Boduri

  Dritan BoduriΠριν 4 ώρες

  Futja kote

 87. Marjana Koci

  Marjana KociΠριν 4 ώρες

  Un e njof viktimen, ka qen nje grua zonje 😢

 88. City Of The Yellow Gowns

  City Of The Yellow GownsΠριν 4 ώρες

  O kazan po pse emrin e ministres me #

 89. Bon Sbon

  Bon SbonΠριν 4 ώρες

  Vetem ne krishterizem ka ndryshime gati cdo vite ai mund pastaj te jete origjinale kur ndrishohet non stop nga njerzit papapapa ca idiotash ptu rracen e motres

 90. Gaming With Ersi

  Gaming With ErsiΠριν 4 ώρες

  Shife sa bukur esht vesh

 91. Kumurija Hajdi

  Kumurija HajdiΠριν 4 ώρες

  Shqiperija nuk ka virus po jan buurrat qe i vrasin cdo dit virusi me irrezikshem

 92. Gentaaa gentaaa

  Gentaaa gentaaaΠριν 5 ώρες

  Ooo Zot vdes ti kem Floket si ti te bardha,Kukull Barbie Te rujt Zoti❤️❤️❤️❤️❤️

 93. Hydi Skoda

  Hydi SkodaΠριν 5 ώρες

  Ne duhet te respektojm normat kur bejme komente .po si ka mundesi qe produksioni nuk shef kete palo gazetar qe nuk rrespekton ne rradh te par partneren qe ka aty edhe te gjith te ftuarit qe i nderpret gjithmon ne bisedat qe bejn per mua ky esht ofendim. edukojeni qe te flas kur ti vij rradha

 94. Misin Gradinaj

  Misin GradinajΠριν 5 ώρες

  enver ska pas istoria shqiptare e ska me pas njeri qe ka ndertu nji komb pa shtet njeri qe ka mendu deri per fmin tan se sa vet prindit ska pas varfri genjeshter kultur edukat ka mendu per te arrdmen e fmis tan a sod skem fmi kem drog vrasje rrespekt fare dashuri fare genjeshtra Enveri ka qen Pingamberi shqiotar sod shikoni vazal te shteteve te ueja Enveri ndertoj komb ndertoj imunitet nbote shikoni sod arrdhucet politikaj ghdo te poshter qe kan njeri sjan po shesin lkuren shqiptare ne vend te interesave personale grupore revizionist te gjall jan ber o popull diciplinen e queni diktaur shiki shtete e ueja kuptoni kem mbush metropolet me porostituka tretoareve kte ska deshtur Diktatori juaji Enver une jam nji Enverjan e jo Everist njuru qe nbot njifet njeriu qe deshti kombin maj madhi ne bote ju perdorni shqiptarin mish per qente turp ju qoft shendrut shqiprin anari totale rrenut gjdo te arrdhme shqioris ja pse sbashkoeni nji shtet kemi politikaj mira Akademik pse se beni po gjueni gur e ekur mbi Enverin e verteta ashte jetim sbrohet po sumohet fal Enverit kemi shqiprin kombet bashkuara fal Enverjanve ushtar ćliruam kisoven Rrnoft per jet E mote vepra e puna te berit shtet e komb Profetit shqiptar Enver ohxha

 95. Neimar Vračar

  Neimar VračarΠριν 5 ώρες

  Oh moj loke sa e mira qe je .zoti te ruajt.😘

 96. Antoni Polius

  Antoni PoliusΠριν 5 ώρες

  Prezantuesi ngeli tu u kollit . Corona paska hyre brenda kalase

 97. Grisela Schumann

  Grisela SchumannΠριν 5 ώρες

  As nje cent Nuk paguaj per te kerku gjilperen ne kashte😂😂😂

 98. Subscribe please

  Subscribe pleaseΠριν 5 ώρες

  🤮🤮🤮🤮

 99. Luli Zyberi

  Luli ZyberiΠριν 5 ώρες

  Po vetem presidenti paska faji ???? Vetem ju jeni te paster ??? Ju jeni me mafiozet ju jeni me intrigantet ju jeni kapur me presh ne duar ne pergjimet ju e mbushet gjith shqiprin me drog dhe tani doni ti keni te gjitha te tuajat prap ne diktatur? ?? Turp te keni ku aty populli eshte dele mir u a beni .

 100. Grisela Schumann

  Grisela SchumannΠριν 5 ώρες

  Detektiv per femijen duhet te jete prindri vete